مجتمع صنایع شیمی گستر نیما

مجتمع صنایع شیمی گسترنیما (NCIC) با بیش از 11 سال سابقه تولید تحت نام تجاری اکسیر سپنتا و با ظرفیت تولید سالانه بیش از 18000 تن گلیسیرین بزرگترین واحد تولیدی این ماده اولیه در کشور می باشد.
از آنجا که گیلیسیرین به عنوان ماده اولیه  کاربردی و در کلیه صنایع کشور مورد استفاده می باشد،شرکت مجتمع صنایع شیمی گستر نیما در تلاش است با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا ظرفیت تولید خود را به 32000 تن در سال برساند تا علاوه بر تامین نیاز کل کشور بخشی از تولیدات خود را به بازارهای جهانی صادر می نماید.
از دیگر تولیدات این شرکت محصول میکرو کریستالین وکس می باشد که مجتمع صنایع شیمی گستر نیما مفتخر است برای اولین بار این محصول را تولید و در حجم گسترده ای صادر نماید.

اکسیر سپنتا

تمامی محصولات این مجموعه با برند اکسیر سپنتا عرضه می‌گردد و تمام حقوق مادی و معنوی این نام در اختیار مجتمع صنایع شیمی گستر نیما می‌باشد.

تنها تولید کننده گلیسیرین USP GRADE
در ایران

تنها دارنده گواهینامه SAFE WAY
در ایران

تنها تولید کننده گلیسیرین دارویی
در ایران

امروز مجتمع صنایع شیمی گستر نیما (NCIC) یک شرکت معتبر تولیدی و تجاری در سطح جهانی بوده و بزرگترین ظرفیت گلیسیرین تصفیه شده، سولفید سدیم و هیدرو سولفید سدیم درایران می‌باشد.

گلیسیرین

گلیسیرین

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما (NCIC) با استفاده از فرآیند استخراج مناسب، گلیسیرین گیاهی خالص تولید می‌کند. در طول فرایند استخراج، انواع روغن‌ها و اسیدهای چرب طبیعی بسته به منبع گلیسیرین خام بدست آمده (از نارگیل، نخل خرما، دانه آفتابگردان، سویا، هسته انگور و ...) تحت نیروی ترکیبی از فشار، دما، و آب حاصل می‌شود.

گلیسیرین خوراکی

گلیسیرین خوراکی

گلیسیرین خوراکی تولید شده توسط مجتمع صنایع شیمی گستر نیما به عنوان حلال و شیرین کننده در خوراکی‌ها کاربرد دارد و در کنار طبع گرم به نگهداری غذاها کمک می‌کنند.

گلیسیرین بهداشتی

گلیسیرین بهداشتی

گلیسیرین بهداشتی مجتمع صنایع شیمی گستر نیما جهت استفاده در محصولات بهداشتی مناسب برای بدن مورد استفاده است، مانند صابون، ژل‌ها، شوینده‌ها و سایر موارد آرایشی و بهداشتی.

گلیسیرین صنعتی

گلیسیرین صنعتی

گلیسیرین صنعتی تولید شده توسط مجتمع صنایع شیمی گستر نیما در صنعت رنگ و رزین، صنایع نظامی، جک‌های هیدرولیکی و روغن کاری‌ها در صنایع کاربرد دارد.

گلیسیرین دارویی

گلیسیرین دارویی

گلیسیرین دارویی مجتمع صنایع شیمی گستر نیما مورد استفاده جهت آماده‌سازی‌های مراقبت شخصی، داروشناسی و پزشکی مانند محصولات موضعی و پوستی، شربت‌ها، داروهای ضد سرطان و انواع شیاف‌ها.

میکرو کریستالین وکس

میکرو کریستالین وکس

میکرو کریستالین وکس یک نوع موم است که از طریق فرایند پالایش نفت به دست می‌آید. در مقایسه با موم پارافین که حاوی اغلب نانولوله های آلکانی است، میکرو کریستالین وکس حاوی درصد بیشتری از هیدروکربن‌های ایزو آپافافیک (شاخه‌ای) و هیدروکربن‌ها است.
در این محصول بر اساس ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی محصول با توجه به نوع کاربری و درصد ترکیب مواد تغییر پیدا می‌کند.

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما (NCIC)
اولین تولید کننده گلیسیرین دارویی

روادید

 

 

شرکت در نمایشگاه شیرینی و شکلات

شهریور ۱۳۹۸

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان اکبری، پلاک ۳۳ واحد ۷۰۱

تلفن:
02144430933
02144430857

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
39
163
1269
1269
3970
9984
324814

پیش بینی امروز
72


IP شما:3.236.116.27