مجتمع صنایع شیمی گستر نیما

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما (NCIC) با هدف تولید گلیسیرین مورد استفاده صنایع خوراکی، آرایشی و بهداشتی، دارویی و صنعتی کشور در سال ۱۳۸۶ با زمینی به مساحت بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع در منطقه شهرک صنعتی شکوهیه قم با مدیریت جناب آقای مهندس امیر سوری تاسیس گردید و دفتر مرکزی این شرکت جهت انجام امور فروش و بازرگانی مستقر در تهران می‌باشد.
در حال حاضر با توجه به ظرفیت بسیار بالا و کیفیت فراتر از استاندارد، جهانی این شرکت به عنوان اصلی ترین تامین کننده گلیسیرین فعالیت می‌نماید.

اکسیر سپنتا

تمامی محصولات مجتمع شیمی گستر نیما (ncic) با برند اکسیر سپنتا عرضه می‌گردد و تمام حقوق مادی و معنوی این نام در اختیار مجتمع شیمی گستر نیما می‌باشد.

اهداف و چشم انداز

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما با توجه به مصرف سرانه کشور به میزان 32000 تن در سال در نظر دارد با ارتقا خط تولید خود بر اساس آخرین متد روز دنیا تولید سالانه خود را افزایش داده و نیاز داخلی را بطور کامل پاسخگو باشد.

کارخانه

محل کارخانه مجتمع صنایع شیمی گستر نیما واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم با مساحتی قابل توجه و تحت آخرین تکنولوژی روز آلمان توان تولید بیش از ۱۸۰۰۰ تن گلیسیرین در روز دارا می‌باشد.

واحد بازرگانی

کادر بازرگانی مجتمع صنایع شیمی گستر نیما با بررسی بازارهای جهانی و قیمت رقابتی تلاش بر تامین مواد اولیه مناسب و با خلوص بالا را از سراسر جهان دارد. همچنین با بررسی بازارهای جهانی و داخلی بستری مناسبی را جهت ارائه گلیسیرن فراهم می‌آورد.

واحد کنترل کیفیت

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما با برنامه‌ریزی و نظارت بر انجام به موقع و صحیح آزمایش‌ها و بازرسی‌های مورد نیاز تولید گلیسیرین در محیط کارخانه این شرکت مستقر می‌باشند.
وظیفه این بخش تایید نهایی محصول مطابق با استانداردهای مجوز ساخت می‌باشد.

واحد آزمایشگاه

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما وظیفه تجزیه تحلیل و بررسی دقیق مواد اولیه و محصول نهایی را بر عهده دارد.

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما

مجتمع صنایع شیمی گستر نیما (NCIC)
اولین تولید کننده گلیسیرین دارویی

روادید

 

 

شرکت در نمایشگاه شیرینی و شکلات

شهریور ۱۳۹۸

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان اکبری، پلاک ۳۳ واحد ۷۰۱

تلفن:
02144430933
02144430857

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
98
329
1228
2650
7143
7475
318003

پیش بینی امروز
288


IP شما:3.239.95.36